Amronet.pl

Giełda wymiany walut i internetowy kantor

Internetowa platforma wymiany walut Amronet.pl umożliwia dokonywanie wymiany walut bez ponoszenia kosztów spreadów. Jest to propozycja skierowana między innymi do przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą na międzynarodowych rynkach oraz do osób posiadających kredyty hipoteczne w obcej walucie, podróżujących i pracujących za granicą oraz posiadających konto walutowe w Polsce. Jest to łatwa i szybka metoda wymiany walut nie wymagająca wychodzenia z domu lub firmy.

Załóż darmowe konto w Amronet.pl, a by w łaty i bezpieczny sposób wymieniać walutę bez ponoszenia kosztów spredu.

Załóż konto

 

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez internet. Amronet.pl duże korzyści może przynieść przedsiębiorcom. Kupując w Amronet.pl np. 10 000 euro firma może oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Tradycyjny bank lub kantor sprzedając walutę dolicza do jej kursu marżę ustalając w ten sposób kurs sprzedaży. Różnica między nim, a kursem, po którym walutę kupuje, to tak zwany spread walutowy. Stanowi on koszt większości transakcji walutowych. W bankach, w przypadku euro, wynosi on około 7%, w internetowym kantorze Amronet.pl jest to 0 %, a wymiana jest realizowana bez dodatkowych opłat, czy prowizji. W Amronet.pl wymiana odbywa się bezgotówkowo, po kursie lepszym niż w banku, czy tradycyjnym kantorze.

Amronet.pl to także oszczędność czasu i bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Osoby wymieniające waluty przez internet nie muszą nosić gotówki, dzięki czemu nie narażają się na jej utratę w drodze do lub z banku czy kantoru. Wymiana przez internet to duża oszczędność czasu, który można spożytkować na inne zajęcia. Amronet.pl jest dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu w sposób ciągły można śledzić aktualne kursy i składać zlecenia w każdym czasie i z dowolnego miejsca.

Świadczymy usługi z myślą o zadowoleniu i komfortowym samopoczuciu Klienta, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa transakcji oraz Państwa prywatności, przykładając dużą wagę nie tylko do dbałości o Wasze portfele, ale także do ochrony danych osobowych. Stosujemy w tym celu identyczne środki jak te, które przedkłada bankowość elektroniczna: dysponujemy szyfrowanym łączem, wysyłamy potwierdzenie każdej transakcji, zatwierdzenia wypłaty wymagają jednorazowych kodów SMS, zaś każdy swój krok możecie Państwo zweryfikować w dostępnej przez 24 h na dobę historii zleceń.

Aby dokonywać wymiany walut za pośrednictwem platformy wystarczy w prosty sposób założyć bezpłatne konto na Amronet.pl oraz posiadać we własnym banku konta walutowe i złotowe. Interfejs Amronet.pl jest bardzo intuicyjny, przejrzysty i nie sprawi nikomu kłopotu z obsługą. Każda transakcja jest rejestrowana na osobistym koncie w Amronet.pl, a użytkownik każdorazowo otrzymuje sms powiadamiający o dokonywanych transakcjach wypłaty, nawet tych cząstkowych. Za każdą przeprowadzoną transakcję można pobrać z własnego konta użytkownika fakturę.